Nabídka spolupráce

Partnerství

IT společnosti

Působíte v oblasti IT? Rozšířte nabídku svým zákazníkům a poskytujte jim Fusio jako moderní řešení v oblasti správy firemních agend, evidencí a procesů. A nemusíte se omezovat jen na prodej systému. Po získání potřebných kompetencí můžete také provádět jeho implementace a následnou správu. Není to složité – Fusio obsahuje přehledný vizuální editor implementace, pomocí kterého můžete snadno vytvářet a spravovat implementace u vašich zákazníků.

Vývojáři software

Disponujete vlastním vývojovým týmem? Využijete-li platformu Fusio k přípravě řešení pro své zákazníky, můžete sami vytvářet i specializované moduly, interaktivní dlaždice či datové konektory, které lze díky připraveným rozhraním integrovat přímo do aplikace.

Konzultanti

Navrhujete či optimalizujete obchodní, řídící či podpůrné procesy pro své zákazníky? Poskytněte jim Fusio jako kompletní řešení v této oblasti. Implementaci můžete nechat na nás nebo po získání potřebných kompetencí rozšířite své služby.

Napište nám

Reference

Kontakty

telefon +420 544 503 144

e-mail

adresa ANTS spol. s r.o., Řípská 1153/20a

627 00 Brno-Slatina (areál S.P.M.B., budova I)

KS v Brně, oddíl C, vložka 44278

26902711

DIČ CZ26902711

blog navštívit ants.cz/blog

novinky odebírat newsletter

YouTube přehrát videa

Napište nám

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.