Drhnou Vám firemní procesy? Přihlaste se na webinář!

Webinář: Jak řídit procesy se systémem Fusio?

Termín webináře: 14. 4. 2021

Začátek: 10:00

Předpokládaná délka: 1 hodina

Proč se zúčastnit: Řídíte firmu či organizaci nebo máte na starosti chod oddělení? Lámete si hlavu s tím, jak zavést do každodenní praxe potřebné procesy – tak, aby všichni pracovníci dodržovali stanovené postupy? Software Fusio může být ideálním nástrojem pro zprůchodnění procesů i u Vás.

Přihlaste se na webinář a objevte, jaké možnosti pro hladkou implementaci procesů Fusio nabízí.

Ať už uvažujete nad schvalovacími procesy faktur, majetku, dovolených apod. či workflow dokumentů, zadáváním úkolů, řízením zakázek, zasílání notifikací a reportů nebo řešíte jakékoliv další evidence, Fusio Vám může pomoci.  

Program: V rámci prezentace Fusio, si nejdříve představíme řízení procesů na vzorových příkladech a v další části bychom se rádi věnovali Vašim podnětům a dotazům, které nám předem zašlete. Neváhejte tedy do formuláře níže zmínit oblasti, kde se aktuálně potýkáte s problémovými procesy, bude fajn je do prezentace začlenit. Na závěr webináře proběhne pro zájemce ještě debata.

Těšíme se na Vás!

Přihláška na webinář

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Reference

Kontakty

telefon +420 544 503 144

e-mail

adresa ANTS spol. s r.o., Řípská 1153/20a

627 00 Brno-Slatina (areál S.P.M.B., budova I)

KS v Brně, oddíl C, vložka 44278

26902711

DIČ CZ26902711

blog navštívit ants.cz/blog

novinky odebírat newsletter

YouTube přehrát videa

Napište nám

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.